1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. 2.EL Buzdolabı Alınır mı ? || İkinci El Buzdolabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

2.EL Buzdolabı Alınır mı ? || İkinci El Buzdolabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

vestel

Herkese merhaba,

Çoğu zaman maalesef ekonomik olarak iyi durumda olmayabiliyoruz. Bu durumda bütçesi yeterli olmayan müşterilerimiz için en iyi alternatif ikinci el bir buzdolabı olabiliyor. Ve en çok sorulan sorulardan birisini bu yazımızda cevaplamak istedik. Şimdi gelelim  dolap alırken nelere dikkat edilmeli ?, 2.el buzdolabı alınır mı ?sorularının cevaplarına;

Çok net söyleyebiliriz ki EVET alınır. Hayatımızda pek çok eşyamızda olduğu gibi beyazeşyalarımızında 2.eli çok rahat bir şekilde alınabilir. İhtiyaç ve talep doğrultusunda ki (maalesef kişisel farklılıklar gösterdiği için bu konuya açıklık getiremiyoruz) bütün beyazeşyalar tercih edilebilir. 2.el eşyalarda en önemli şey aldığınız yer. Mağaza olabilir, spot ürün satan bir esnaf olabilir fark etmez. Ama şunu unutmamalısınız ki alacağınız ürün kadar satan iş yerinin ürünün arkasında ne kadar durduğuda önemlidir. Özellikle bu konuda tavsiyemiz mutlaka yakınlarınız da beyazeşya servisi var ise kendilerine sorarak ürün almanız. Örnek vermek gerekirse, sıfır bir ürün alan müşteriler eski dolaplarını servisimize verebilmekte ve bu dolapların hiç bir arızası olmayabiliyor. Uzun yıllar amaca hizmet edecek ürünleri çevremizde ki ihtiyaç sahiplerine temin etmekteyiz ve sattığımız her ürünün servisimiz tarafından 1 YIL boyunca garantisi var. En ufak bir sorunda çağrı merkezimizi arayarak servis ücreti dahi ödemeden arızalarını giderebilir veya destek alabilirsiniz. Bu tarz hizmet veren yerlerden dolap almanız size çok daha büyük kolaylık sağlayacaktır. Kısıtlı olan bütçenizi akıbiyetini bilmediğiniz ürünler için harcamayın.

2.el ürün satan spotçu esnaflarımızdan alan ürünlerden çok fazla şikayet gelmekte bu yüzden size tavsiyemiz yerinden ürün almanız olacaktır.

Sağlıklı günler dileriz.

Yorum Yap

Yorum Yap