1. Ana Sayfa
  2. Vestel
  3. Kartal Vestel Servisi – ACİL

Kartal Vestel Servisi – ACİL

featured

vestel servis

letişim

İstanbul Anadolu Yakasının en geniş servis ağına sahip teknik servisimizin kartal şubesine ulaşmanız son derece kolay. Kartal Vestel Servisi ile vestel markalı tüm ürünleriniz güvende. Her yazımızda ve her müşterimizde belirttiğimiz gibi teknik servis hizmeti almak zorunda değilsiniz, arayın ve arızanız hakkında bilgilenin. Çünkü günümüzde müşterilerimizin yaşadığı en büyük problem tele teknik hizmeti. Hiç bir firma teknik servis kaydı olmadan müşterisine bilgi verip kazancından kaybetmek istemiyor. Çünkü ulaştığı her müşteriden servis ücreti talep etmeleri bu problemin öncü nedenlerinden.

Fakat kartal vestel şubesi için tüm ayrıcalıklar sizler için. Tek yapmanız gereken servisimizi aramak.

Kartal Vestel Servisi olarak bu yazımızda paylaşmak istediğimiz bilgi:

VESTEL KLİMAM SOĞUTMUYOR diyorsanız;

Klimalarınızın soğutmama sebebi birden fazla nedene bağlı olabilir. Bunlardan en çok rastlananı, gaz problemi. Gaz eksikliği.. Şayet gaz eksik yada fazla olduğunda klimanız soğutma yapmaz. Klima radyatörlerini kontrol ettiğinizde buzlanma görüyorsanız sebebi gazdır. Az soğutur, ve su akıtma şikayeti meydana gelir. Bu durumda gaz şarjı yapılması gerekir. Asıl sorunun temelinde yatan soru ise, Klima Gazım Neden Eksildi ? gaz problemine yol açan en önemli faktör ise gaz kaçağıdır. Kullanılan bakır boru dışarıda güneş sıcağı ve içerisinden geçen soğuk ve basınçlı gaz sayesinde yüzeyinde kılcal aşınmalar oluşuyor. Bu kaçaklar ise klimanın zamanla gazının kaçmasına sebep oluyor.  En güzeli komple testi yapılmalı eğer klima iç ünitesinde ve dış ünitesinde kaçak yoksa klima boru tesisatını komple değiştirdikten sonra yeniden gaz basılmasıdır. Kaliteli bir işçilikle birleştirilince uzun süre aynı performansta kullanmanız mümkün olabilir.

Sizde kaliteli işçilik ve güvenli kullanım istiyorsanız Kartal VESTEL SERVİSİ şubemizi arayarak kayıt oluşturabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir