İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Arıza Çözüm Önerileri
  3. Kurtköy Vestel Servisi

Kurtköy Vestel Servisi

featured

 

letişim

Vestel Kurtköy Servisi İstanbul’un her yerine çözüm ulaştırmaktadır. Servis talebinde bulunduğunuz takdirde evinize kadar gelecek olan alanında uzman servis elemanları uzman ve ekonomik çözüm sunmaktadır. İstanbul’un Vestel Kurtköy Servisi kaliteli, hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız, 18 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Vestel Kurtköy Servisi hizmetleri arasında bulunan, lcd, Beyaz Eşya, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin tamir, bakım ve montajı bulunmaktadır.

Servisler tarafından verilen montaj, bakım ve onarım hizmetiyle ilgili olarak 1 yıl içerisinde aynı arızası tekrarı halinde herhangi bir servis ücreti alınmaz. Yetkili kişi ürünü kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanmasından kaynaklanan arızalar bu madde kapsamı dışındadır.Vestel Pendik konusunda deneyim sahibi uzman kadro ile sizlerleyiz günün her saati teknik servis talebinde bulabilirsiniz.

Vestel markası altında üretilmiş buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve klima cihazlarınız için tüm İstanbul ile beraber Pendik bölgesinde de hizmetinizde olmaktan dolayı gururluyuz. Türkiye’nin lider markalarından Vestel için Kurtköy Vestel servisiolarak bölgemize yakışan bir anlayış ile yanınızdayız.

Arıza, bakım ve onarım ile ilgili tüm ihtiyaçlarda donanımlı mobil ekiplerimiz hızla çözüm sağlamaktadır. Alanlarında uzman teknisyenlerimiz ile sorun kolayca tespit edilir, en makul bütçe ile hızlı bir çözüm sağlanır. Ürünlerinizin tamiratı esnasında her zaman orijinal yedek parça kullanılır, yaptığımız değişimler de siz kullanıcıların güven duyması adına bir yıl parça garantisi standartlarımız arasındadır.

Güler yüzlü, dürüst ve kaliteli servisin adresi olan firmamız, ödeme kolaylığı sağlaması adına servis araçlarında mobil pos cihazını ekleyerek kapınızda kredi kartı ile ödeme yapma ayrıcalığını da sağlamaktadır.
İstanbul Anadolu yakası ile beraber Kurtköy Vestel Servisi olarak hizmet noktalarımız: Tüm Pendik semti ve Mahalleleri..

Hemen Arayın!

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir