İlginizi Çekebilir
vestel-yetkili-servisi
  1. Ana Sayfa
  2. Vestel
  3. Maltepe Vestel Servisi
Trendlerdeki Yazı

Maltepe Vestel Servisi

Maltepe Vestel Servisi Verdiği hizmetler ve İletişim

vestel-yetkili-servisi

Maltepe Vestel Servisi || Bulaşık Makinesi Su Boşaltma Sorunu ve Çözümü

 

Bulaşık makineleri modern yüzyılda bayanların en büyük yardımcılarından birisi oluyor. Günün büyük bir bölümünü mutfakta yemek yaparak veya bulaşık yaparak geçiren bayanlar için son derece önemli bir çözüm olan beyaz eşya teknolojilerinde Vestel markasının üstün teknolojileri çok daha fonksiyonel kullanımlar sunuyor. Günümüz modern çağında oldukça yoğun bir şekilde kullanılan Vestel markalı bulaşık makinelerinde zaman içerisinde çeşitli arızalanmalar meydana gelebiliyor ki bu arızalanmalar arasında özellikle de makinenin su boşaltmaması sorunu en sık görülen arızalanmaların başında geliyor. Maltepe Vestel Servisi merkezinde Vestel markalı tüm bulaşık makinesi modellerinde karşılaşılan su boşaltmama sorununa yönelik olarak profesyonel çözümler sunuluyor.

 

Son yıllarda hızla gelişen beyaz eşya teknolojisine yön veren Vestel teknolojisine sahip olan bulaşık makinelerindeki su boşaltmama sorununa yönelik olarak Maltepe Vestel Servisi teknik ekipleri tarafından arıza onarım işlemleri çok kısa süreler içerisinde en kaliteli şekilde gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda özellikle de Vestel ileri nesil teknolojilerine sahip olan bulaşık makinesi modellerinin üstün teknolojilerine dair bilgi ve deneyim sahibi olan teknik ekipler, bu makinelerin su boşaltmama sorununa yol açabilecek etmenler ile ilgili olarak bilgi sahibi olduğundan kısa süre içerisinde arıza kaynağı tespit ederek, makinenin yeniden ilk günkü performans ve kalitesinde bir verimlilikte çalışabilmesini sağlıyor.

 

Maltepe Vestel Servisi teknik ekipleri tarafından öncelikli olarak pompa motorunda sıkışma olup, olmadığı, pompa motorunda arıza olup, olmadığı, su tahliye hortumunun uygun biçimde bağlanıp, bağlandığı ve tahliye hortumunda tıkanıklık olup, olmadığı kontrol edilir. Bu kontroller sırasında tespit edilen tüm arızalarda ise daha kaliteli ve daha uzun süreli bir dayanıklılık sağlanabilmesi amacı ile doğrudan parça değişimi uygulanır. Bu parça değişimleri sırasında da ise özellikle sadece Vestel orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştiriliyor. Buna göre Vestel bulaşık makinesinin su boşaltmaması sorununda teknik ekipler tarafından parça değişikliği uygulanabilen parçalar pompa motoru bulunuyor. Böylelikle parçanın kısa süre içerisinde yine aynı veya benzer sorunlar yaşatmaması ve son derece kaliteli bir performansa uyum sağlayabilmesine yardımcı olunuyor.

 

İLETİŞİM : (216) 370 44 57 

GSM(ACİL): (532) 287 78 00 

Yorum Yap

Yorum Yap