İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Özel VESTEL SERVİSİ Dolandırıcılığı ve Klima Servisleri

Özel VESTEL SERVİSİ Dolandırıcılığı ve Klima Servisleri

featured

vestel yetkili servisi 1

 Son zamanlarda artan dolandırıcılık haberleri ile birlikte oluşan karalama kampanyası ne yazık ki tüm beyaz eşya sektörünü olumsuz olarak etkilemektedir. İstanbul gibi nüfusu çok geniş bir pazarda özel servislere yönelik tüm bu suçlamaların genelleştirilmesiyle birlikte yapılan hata hakkında şirketimizin açıklama yapma ihtiyacı doğmuştur. Süreçle ilgili olarak aktarılması gereken net bilgiler ışığında siz müşterilerimize açıklama yapmak istemekteyiz.

 Haberlerde yayımlanan durumların ne yazık ki tamamına yakını gerçek. Bu durumdan üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz.. Çünkü vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti hedefimize rağmen genelleştirilen bu karalama kampanyası sektörde ki tüm iyi niyetli ve işini profesyonel yapan servisleri olumsuz olarak etkilemiştir.

 Net olarak belirtmemiz gerekir ki sektörümüzün olumsuz durumlarla karşı karşıya kalması ve müşterilerimizin iyi niyetine süistimal girişimi bu art niyetli insanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Gerekli tüm yasal işlemler sağlanmakla birlikte artık elimizden gelenin en iyisini yapma gereği doğurdu ve bu günden itibaren tüm hizmetlerimizin garanti süresi 1 YIL olarak belirlenmiştir.

DEVAMI GELECEK ..

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 2 sene önce

    Teşekkürler Çok Memnunuz, Klima servisi nde tek kalite gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir