1. Ana Sayfa
  2. Uncategorized
  3. Vestel Servisi Hakkında

Vestel Servisi Hakkında

featured

Vestel Servisi

Piyasada büyük bir müşteri yelpazesine sahip vestel marka ürünlerini kullanıcılara en iyi şekilde sunmaya çalışıyor, fakat tüketiciler için ne kadar iyi ? veya piyasada ki diğer markalara göre vestel nerede ve nasıl bir duruş sergiliyor ? Aldığınız ürünlere verdiğiniz ücretler değer mi ? Aklınız da ki bu soruları duyar gibiyiz.. O halde başlayalım;

Vestel aslında beyaz eşya sektöründe rakiplerine göre biraz geride kalmış durumda. Servis ağı, servis yoğunluğu sebebiyle müşterilere dönüş süresi olarak biraz yavaş kalıyor. Peki arızalar ? Evet, vestelin kötü bir marka olduğunu söylemek imkansız fakat arıza konusunda rakiplerine göre biraz daha zayıf. Tabi ki beyaz eşyalar tamamen şans işi, sonuçta elektronik aletler. Nerde ne zaman bozulacağını kestirmek imkansız fakat bir bosch markasına kıyasla daha fazla arıza yaptığı söylenebilir..

Peki vestel hep mi böyle ? tabi ki hayır. Özellikle elektronik eşyaları baz alınırsa (Televizyon,cep telefonu, klima gibi..) kesinlikle çok kaliteli. Özellikle televizyonlarında ki F/P oranı müthişe yakın. Yani binlerce lira vermek yerine hiç yorulmadan vestel televizyonu almanız sizi son derece mutlu edecektir. Yada kliması, özellikle yaz aylarında fark ederseniz çoğu kurumsal satış firmaları vestel’in klimalarını satmayı tercih eder. Çünkü diğer markalara istinaden daha uygun fiyatlı ve eş değer bir performans sunarken arıza konusunda beyaz eşyalarla aynı şeyi söylemek mümkün değil..

Yani alacaksanız vestel her zaman avantajlıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap